KONST / Litografier / Färglitografi 13613531
nr 1361 3531
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 31/200. Motivet: 46x57cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 23 november 2020
kl 18:40:58
150 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas